O nás

Skúsenosti dedené
z generácie na generáciu

Spoločnosť ŠINKO-DREVOVÝROBA s.r.o. nadväzuje na rodinnú tradíciu v tesárskej a stolárskej výrobe. Pradedo i dedo súčasného majiteľa firmy boli šikovnými, zručnými a žiadanými majstrami vo svojom odbore. Svoje skúsenosti a úctu k remeslu s radosťou odovzdávali ďalšej generácii. Od detstva získavaná zručnosť, neskôr odborné vzdelanie a láska k práci s drevom boli pre pána Jozefa Šinka motívom k založeniu stolárskej firmy.

Tradícia, ktorá kráča s trendmi

Dnes firma využíva najnovšie poznatky a technológie v oblasti spracovania a ošetrenia dreva s ekologickými aspektmi aj vo svojom výrobnom programe. Jedinečná linka na vákuovo-tlakovú impregnáciu dreva, moderné strojové vybavenie, kvalitný prírodný materiál a profesionálny prístup v celom výrobnom procese umožňuje ponúkať zákazníkom vysoko kvalitné výrobky s dlhou životnosťou a atraktívnym dizajnom. Všetky diela sú realizované podľa požiadaviek a predstáv zákazníka.

Naša ponuka

Vákuovo-tlaková impregnácia Viac info

Vákuovo-tlaková impregnácia

Drevo hĺbkovo upravené vákuovo-tlakovou impregnáciou odoláva drevokazným hubám, škodcom a vplyvom počasia. Životnosť dreva sa predlžuje minimálne na 20 rokov bez nutnosti povrchovej úpravy.
Terasy, Fasády Viac info

Terasy, Fasády

Drevené terasy a fasádne obklady vyrábame zo smrekového, borovicového a smrekovcového reziva, ktoré je hĺbkovo ošetrené vákuovo-tlakovou impregnáciou. Terasy a fasády dodávame aj z tepelne upraveného dreva.
Pergola systém® Viac info

Pergola systém®

Či túžite po tienistej pergole, po ozdobnom oblúku obrastenom popínavými ružami alebo po drevenej stene, naše premyslené stavebné systémy premenia vašu záhradu na dokonalé a diskrétne útočisko, kde si môžete denne vychutnávať blízkosť prírody.
Thermodrevo® Viac info

Thermodrevo®

Vynikajúce vlastnosti tepelne upraveného dreva: rozmerovo a tvarovo stabilné, zlepšené tepelno-izolačné vlastnosti, odolné voči drevokazným škodcom, hubám a plesniam, odolné voči hnilobe, netoxické, ľahko recyklovateľné.
KVH, BSH Hranoly Viac info

KVH, BSH Hranoly

KVH – konštrukčný masívny hranol a BSH – lepený lamelový hranol sú vyrábané z ihličnatého dreva, štvorstranne hobľované so zrazenými hranami, v pohľadovej aj nepohľadovej kvalite.
Lamelové okenice Viac info

Lamelové okenice

Drevené lamelové okenice sú ideálnym doplnkom k oknám. Vytvárajú osobitú atmosféru a dodávajú pôsobivý estetický vzhľad či už vidieckemu štýlu domu alebo modernej architektúre. Pomáhajú šetriť energiu, chránia pred slnkom, svetlom, vetrom, ale aj pred zvedavcami z ulice.

Napíšte nám

Máte záujem o viac informácií o našich produktoch alebo spoločnosti?
Napíšte nám a my vám s radosťou odpovieme na vaše otázky.